x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
1 2 3
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Erkek Çocuk Çekçekli Çantalar

Çocuklar okula giderken ve dönerken artık zorlanmıyor. Çünkü çocuklar için özel olarak tasarlanmış olan çekçekli okul çantası modelleri çantalarına gayet rahat bir şekilde taşımalarına olarak tanıyor. Okula çok sayıda malzeme götüren minikler için daha da önem kazanan bu tasarımlar pratik kullanım yönüyle ön plana çıkıyor.

Tamamı üst düzey bir kalitede olan bu özel ürün çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz. Erkek çocukların kullanımına uygun olan tekerlekli sırt çantası modelleri en sevilen çizgi karakterlerle süslenerek çocuklar için çok daha cazip bir form kazanıyor. Miniklerin televizyonda severek izlediği çizgi karakterler okul yolu boyunca çantalarında onlara eşlik etmeye devam ediyor.

Özellikle çocuğunuza okulu sevdirmek istediğinizde tercihinizi çizgi karakterli tekerlekli çanta tasarımlarından yana yapabilirsiniz. Tasarımlar arasında erkek çocukların sevdiği desenlerle süslenmiş olan model seçenekleri de var. Hafif darbelere karşı üst düzey bir mukavemet özelliği sergileyen tasarımlar yıl boyunca çocuklarınızın malzemelerini kolayca taşınmasını sağlayacak.

Kaliteli ve Dayanıklı Çekçekli Okul Çantalarını Seçin!

Birkaç farklı bölgesi bulunan çekçekli okul çantaları çocukların defter, kitap, kalem ve beslenme malzemelerini tertipli bir şekilde taşımalarını sağlıyor. Malzemelerini çantalarına pratik bir şekilde yerleştirilen çocuklar okulda ihtiyaç duydukları malzemeleri çantalarında hemen bulabiliyor. Ayrıca defter ve kitapların kırışma riski de bu sayede ortadan kalkıyor.

Sizlere sunduğumuz ürün modelleri arasında her iki yanında su taşımaya olarak tanıyan mataralık bölmesi olan çekmeli okul çantası çeşitleri de yer alıyor.  Çocuklar çantalarının bu bölümlerinde matara ya da pet su taşıyabilir. Miniklerin seyahatlerinde de severek kullanmak istedikleri çanta çeşitleri için minimum rakamlarla ödeme yapmanız yeterli olacak. Model seçenekleri azalmadan siz de seçtiğiniz ürün için kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

İnternette çekçekli okul çantası en ucuz hangi adreste satılıyor sorusunun yanıtı elbette sitemiz oluyor. Çocuğunuzun tüm okul ihtiyaçları için daha fazla ödemeyin. Sizlere en kaliteli okul malzemelerini en cazip rakamlarla satın alma şansımız oluyoruz. Bu şansı iyi değerlendirin ve siz de ihtiyaç listenizi tamamını tek bir alışverişle sitemizden karşılayın. Kaliteyi ucuza almak  şansını bu defa siz kullanın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.