x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
1 2 3 4 ... 6 ... 9
Toplam 194 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Okul çantaları

Erkek çocuklar için dizayn edilen ve şık tasarımının yanı sıra son derece kullanışlı olması ile de ön plana çıkan çanta modellerini sizlere bir arada sunuyoruz. Tamamı kolay deforme olmayan, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen okul çantaları yıl boyunca çocuklarınızın ihtiyacını karşılayacak. Her yaş grubuna hitap edebilecek ürün modellerini sizlere sunuyor ve ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılamanızı sağlıyoruz.

Çocukların sevdiği çizgi karakterleri sizlere sunduğumuz okul çantası modelleri de görebilirsiniz. Yeni teknoloji baskı cihazları kullanılarak hazırlanan çizgi baskılar çanta modellerinin çok daha renkli ve eğlenceli bir görünüm almasını sağlıyor. Bu tasarımları çocuklara okulu sevdirmek için de  tercih edebilirsiniz. Özel olarak hazırlanan modeller canlı renkleri ile çocukların da beğenisini kazanıyor.

Özellikle okula yeni başlayacak çocuklar için çizgi karakterli okul çantası modelleri çok daha ideal bir seçenek olabiliyor. Okula çok sayıda malzeme götüren çocukların çantalarına daha kolay taşımaları için tekerlekli okul çantaları tercih edilebilir. Çantanın alt kısmına kazandırılan tekerlekler hafif bir çekme ile kolayca taşınmasına sağlıyor. Tekerlekli okul çantaları da her yaş grubuna hitap edecek geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde beğeninize sunuluyor. Bu özel tasarımlar için minimum ödeme yapmanız yeterli olacak!

Erkek Çocuklar İçin En Kullanışlı Çantalar Sitemizde!

Zengin model ve renk seçeneği eşliğinde göz atabileceğiniz erkek çocuk okul çantası modelleri arasında eğlenceli desenler ile taçlandırılan tasarımlar da bulunuyor. Çocuklar arasında popüler olan renk ve desenlerin kullanıldığı modeller birkaç farklı bölme içeriyor. Bu bölmeler defterden kitabı, kalemlik den beslenme malzemeleri ne kadar tüm okul ihtiyaçlarının gayet düzenli bir şekilde taşınabilmesi ne olarak tanıyor.

Çocuklarımızın okulda aradıkları malzemeleri kolaylıkla bulmalarına sağlamak için siz de tercihinizi bölmeleri olan okul sırt çantası modellerinden yana kullanabilirsiniz. Zengin model ve renk seçeneği eşliğinde inceleyebileceğiniz çanta tasarımları için sizlere en makul fiyatları sunuyoruz. Makul fiyat politikamızın yıl boyunca geçerli olduğunu bilmenizi isteriz.

Sitemizi her ziyaret ettiğinizde en kaliteli çantaları en cazip fiyatlarla satın alma şansına sahip olacaksınız. Tüm okul çantaları ucuz olsun diyenler alışverişini sitemizden yapıyor, bu fırsatı siz de kullanın!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.