x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
1 2 3 4 ... 7 ... 11
Toplam 258 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11

En Kaliteli Kız Çocuk Okul Çantaları

Kız çocuklar için özel olarak dizayn edilen tüm okul malzemelerini sitemizde geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde bulabilirsiniz. İncelediğiniz bu sayfada farklı renklerde  hazırlanan okul çantası modelleri yer alıyor. Tamamı yüksek kalite düzeyinde olan bu tasarımlar minikler tarafından keyifli bir şekilde kullanılabiliyor. Kolay deforme olmayan ve renkleri solmayan çantalar sorunsuz bir kullanım imkanı tanıyor.

Elbette çocukların okul malzemelerini çok daha rahat taşıyabilmelerini sağlayan tekerlekli okul çantası modellerini de unutmadık. Alt kısmında bulunan tekerlekler yardımıyla çok daha kolay bir şekilde taşınabilen bu tasarımlar okula fazla sayıda malzeme götüren miniklerin imdadına yetişiyor. Sitemizden bu özel tasarım çantaları son derece uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Çizgi Karakterli Okul Çantası Modelleri Burada!

Üzerinde kız çocukların en sevdiği çizgi karakterlerin yer aldığı  okul çantası çeşitleri miniklerin öncelikli tercihi olabiliyor.  Hatta çizgi karakterli okul çantalarının çocuklara okulu sevdirmek için de kullanılabilecek ideal bir materyal olduğunu belirtelim. Renkli ve bir o kadar da eğlenceli bir görünüm sunan bu tasarımlar çocukların okula çok daha hevesli gitmesini sağlayabiliyor. Bu nedenle sizlere çizgi karakterli okul çantaları çeşitlerini de sunmayı ihmal etmedik.

Bu özel koleksiyon içerisinde yer alan okul sırt çantası da dahil olmak üzere tüm ürün modelleri çocukların vücuduna ağırlığın eşit bir şekilde dağılmasına yönelik olarak tasarlandı. Bu nedenle çocuklar çantalarına taşımakta asla zorlanmıyor. 

Sizlere sunduğumuz tüm okul çantaları ucuz olmakla birlikte aynı zamanda yüksek kalite düzeyindedir. Dönem içerisinde yeni bir çanta satın almak zorunda kalmamak için siz de tercihinizi kaliteden yana kullanın. Minimum fiyatlar ve cazip ödeme kolaylıkları eşliğinde tüm ihtiyaç listesini sadece tek bir alışveriş ile karşılayabilirsiniz. Hemen şimdi modellere göz atmaya başlayın! Beğendiğiniz modeli kolayca sepetinize atabilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişleriniz kısa zamanda adresinize ulaştırılıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.