x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
1 2 3 4 5 6
Toplam 123 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Kalem Çantaları

En renkli tasarımlar ve en eğlenceli okul malzemeleri her daim sitemizde uygun fiyatlar eşliğinde kullanıma sunuluyor. Aradığınız tasarımı sitemizde alternatif modeller eşliğinde bulabilirsiniz. Sizlere en kullanışlı kalem kutusu modelleri ile hazırladığımız bu özel koleksiyonu da cazip fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Beğendiğiniz tasarımı sadece tek tıkla sepetinize hemen atabilirsiniz.

Ürün modellerine göz atarken en uygun kalem kutu fiyatları ile karşılaşacaksınız. Çocuğunuzun tüm okul ihtiyaçlarında olduğu gibi kalem kutuları için de daha fazla ödemenize gerek kalmayacak. Üstelik gayet geniş bir ürün modeli seçeneği sunarak çocuğunuzun beğendiği tasarımları kullanmasını da sağlıyoruz. Sizlere sınırlı sayıda ürün seçeneği sunan  platformlardan alışveriş yapmak zorunda değilsiniz.

Erkek çocuklar için özel olarak tasarlanmış ve özel süslemelerle çok daha göz alıcı bir görünüm kazandırılmış olan kalem kutusu çeşitleri her yaş grubuna hitap ediyor. Hem ilköğretim hem de lise döneminde olan tüm çocukların kullanımına uygun tasarımlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanın yolu sitemizden geçiyor.

Kalem Kutusu Çeşitlerinde Geniş Model Seçeneği Yelpazesi!

Kaliteli malzemelerden üretildiği için çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı tanıyan kalemlik modelleri erkek çocukların sevdiği çizgi film karakterlerini de içerebiliyor. En yeni baskı teknikleri kullanılarak hazırlanan bu tasarımların sadece ön ya da her iki yüzeyinde çizgi karakterler yer alıyor. Canlı renkleri ile ön plana çıkan bu tasarımlar çocukları okulu sevdirmek için de harika bir materyal olabiliyor.

Sizlere sitemizde tek bölmeli ya da iki bölmeli olarak hazırlanan kalem kutusu modellerini bir arada sunuyoruz. Çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak olan tasarımı seçmenizi kolaylaştırıyoruz. Her iki ürün grubunda da en uygun kalem kutusu fiyatları geçerlidir. Cazip fiyat avantajından siz de faydalanabilir ve çocuklarınız için en kaliteli ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Tamamı şık ve tamamı kullanışlı olan ürün modellerini hemen incelemeye başlayın. Uygun fiyatı kazançlı bir alışverişe dönüştürmek için, model seçenekleri azalmadan beğendiğiniz tasarımı sepetinize atarak siparişinizi tamamlamayı sakın unutmayın. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişleri çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırdığımızı bilmenizi isteriz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.