x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocukları İçin Mataralar ve Beslenme Kapları

Okullardaki beslenme saatlerinde çocukların  yanlarına aldıkları gıdaları sağlıklı bir şekilde tüketmeleri için bazı malzemeleri kullanmanız gerekebilir. İşte bu noktada yine devreye giriyor ve sizlere en kullanışlı beslenme kabı çeşitlerini bir arada sunuyoruz. Bu ürün grubunda yer alan tasarımların tamamı özenle seçtiğimiz kaplar ile matara çeşitlerini içeriyor. Bu nedenle gönül rahatlığı ile ürün seçimi yapabilirsiniz.

Özellikle bölmeli beslenme kabı çeşitlerinden mutlaka temin etmenizi öneririz. Çocukların birkaç farklı gıdayı bir arada taşımalarına olanak tanıyan ölmene tasarımlar yemeklerin birbirine karışmasını da önlüyor. Bu ürünler gıdalar ile birlikte kullanmak için uygun olduğundan dilediğiniz tasarımı rahatlıkla seçebilirsiniz.  Katı ya da sıvı gıdaların bir arada muhafaza edilmesini sağlamak için ideal bir yapıya sahip olduklarını belirtmek isteriz.

Kız Çocuklarından Beğeni Alan Beslenme Kabı Çeşitleri Burada!

İlköğretim döneminde olan çocuklar için özel olarak tasarlanmış olan beslenme kabı bölmeli modelleri kız çocukların sevdiği renkleri içeriyor. Özellikle pembe ve kırmızı gibi sevilen renklere ağırlık vererek sizlere cazip bir koleksiyon sunuyoruz. Kız çocukların en sevdiği çizgi karakterlerin süslemelerde kullanıldığı tasarımlar ilköğretim dönemi öğrencileri için daha cazip bir seçenek olabilir.

Sitemizde termos matara çeşitleri de yer alıyor. Meyve suyu ya da su gibi çeşitli içecekleri çocuklar tarafından rahatlıkla tüketilmesine sağlamaya yönelik olarak dizayn edilen matara çeşitleri son derece hafif olduğundan taşınması da zor olmuyor. Kaliteli malzemelerden üretildiği için sorunsuz bir şekilde uzun süre kullanılabilen bu tasarımların temizliği de gayet kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Küçük kız çocukları için dizayn edilen pipetli matara modellerine deri göz atabilirsiniz. Kendinden pipetli olan bu tasarımlar çocukların sıvıları çok daha rahat tüketmesine olarak tanıyor. Farklı renk seçenekleri ve farklı desenler eşliğinde ince diyebileceğiniz bu ürün modelleri içinde gayet makul fiyatlar sunuyoruz. Cazip fiyat avantajından hemen faydalanabilirsiniz.

Çocuğunuzun hem yaşına hem de beslenme saatinde sıklıkla tükettiği gıdalara uygun seçimler yapabilirsiniz. Tüm ürünler yüksek kalite düzeyinde olup kolay deforme olmayan bir yapıya sahiptir. Beğendiğiniz tasarımı tek tıkla sepetinize atarak çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.