x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Seyahat Çantaları

Seyahatlerinizi çok daha kolay kılmak için yapmanız gereken sadece doğru ürünleri tercih etmek olacak. Sizlere tamamı kullanışlı ve pratik olan seyahat çantası modellerini bir arada inceleme imkanını sunuyoruz. Geniş kapasiteleri sayesinde içerisine çok sayıda eşyayı koymanızı sağlayan bu tasarımlar tüm seyahatlerinizde sadece tek bir valizle yola çıkma konforunu size yaşatacak.

Yolculuğa çıkarken yanınıza az oranda eşya alıyorsanız sizlere sunduğumuz orta boy valiz modelleri ideal bir seçim olabilir. Orta boy valizler iç dizaynı ile pek çok eşyanızın düzenli bir şekilde yerleştirilmesini ve taşınmasını sağlıyor. Aynı zamanda laptop ya da tablet gibi cihazlarınızı da eşyalarınızın arasına yerleştirebilirsiniz. Bu sayede ekstra bir çanta hazırlamak zorunda kalmayacaksınız.

Uygun Fiyatlı Valiz Çeşitleri Sitemizde!

Ailece çıkılan seyahatler için kullanıma uygun olan büyük boy valiz çeşitlerini de mutlaka incelemelisiniz. Bu tasarımlar hem ailelerin hem de seyahate çıkarken yanına çok sayıda eşya alanların adeta imdadına yetişiyor. Geniş kapasiteleri 2 kişinin hatta 3 kişinin eşyalarını rahatlıkla tek bir valiz de taşınmasına olanak tanıyor.

Kaliteli malzemelerden üretildiği için deforme olmadan uzun süre kullanım şansı tanıyan valiz modelleri  şık tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Sitemizde tüm valiz modelleri için geniş bir renk seçeneği sunuyoruz. Tasarımlarım tümünü detaylı bir şekilde inceleyerek beğendiğiniz ürünü hemen sepetinize atabilirsiniz. Eşyalarınızın sarsılmadan taşınmasını sağlayacak bir iç dizayn ile üretilen valizler aradığınız eşyayı kolaylıkla bulmanıza da yardımcı oluyor.

Sadece silerek kolay bir şekilde temizleyebileceğiniz bavul modelleri için tercihinizi çekçekli valiz çeşitlerinden yana da kullanabilirsiniz. Bu tasarımlar tekerlekli bir yapıya sahip olduğundan zorlanmadan valizinizi yanınızda götürebilmek izi sağlıyor.

Tekerlekli valiz modelleri de diğer tasarımlar gibi eşyalarınızın sarsılmadan ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlamaya yönelik olarak dizayn edildi. Bu sayede her seyahat öncesinde ve sonrasında bavul hazırlamak ya da bavul boşaltmak sıkıntı olmaktan çıkıyor. Sizlere sunduğumuz tüm ürünler pratik ve kullanışlı olmasının yanı sıra kaliteli olmasıyla da beğeni topluyor. Uygun fiyat avantajından faydalanarak valiz ihtiyacınızı hemen karşılayın! Siparişinizi kısa zamanda ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.