x
Ara
Kapat
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

İptal,İade ve Değişim

Ürünümü iade etmek istiyorum, iade prosedürü nelerdir?

Yurtiçi İade Prosedürü: İade talebinizi whatsapp üzerinden oluşturduktan sonra ( üyeliksiz alışverişler için onlinestore@yaygan.com adresine mail göndermeleri gerekmektedir ) teslim aldığınız kutu(kargo poşeti) ve faturayla birlikte anlaşmalı olduğumuz ( Yurtiçi Kargo ) kargo firması üzerinden ücretsiz iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İade ettiğiniz ürün adresimize ulaştığı süreçten itibaren 14 iş günü içerisinde ücret iadeniz gerçekleştirilicektir.

Anlaşmalı Olduğumuz Kargo : Yurtiçi Kargo Anlaşma Numarası : 105 728 1696

İade adresimiz : Yaygan Saraciye Kırtasiye ve Oyuncak Mam. San. Tic. A.Ş Cihangir Mahallesi Kirazlı Caddesi No:32 Yaygan Çanta Fabrikası Avcılar/İstanbul

İade Şartları ; Satın aldığınız ürünü kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Değişim yapabiliyor muyum?

Ürünlerinizi 14 gün içerisinde bizlere ulaştırarak ücretsiz olarak değişim sağlayabiliriz. ( Farklı bir ürün ile ürün değiştirmek isterseniz ürününüz karşı ödemeli olarak tarafınıza ulaştırılacaktır )

Siparişimi kaç günde iade edebilirim?

Siparişinizi ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığı ile tarafımıza ulaştırarak iade edebilirsiniz.

Hangi durumlarda iade kabul edilmez?

Herhangi bir şekilde kullanılmış ve tekrar satılamıyacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ayrıca faturası tarafımıza ulaştırılmamış ürünler içinde iade işlemi yapılamaz.

İade yapmak istiyorum, kargo ücreti öder miyim?

Yurtiçi iadelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ( Yurtiçi Kargo ) göndererek ücretsiz iade işlemi sağlayabilirsiniz.

Siparişimi iptal etmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Siparişinizin iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Talebiniz ile ilgili +902126597824 numaralı Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir veya onlinestore@yaygan.com e-posta adresimize sipariş numaranızla birlikte durumu açıklayan bir e-posta atabilirsiniz.

Ayrıca sevk edilmemiş durumda olan siparişlerinizi, sipariş detayınızda buluna " SİPARİŞİMİ İPTAL ET " butonuna basarakta iptal edebilirsiniz.

Kapıda ödeme yaptım. İade ücreti hesabıma ne zaman yansır?

Banka bilgileriniz bize doğru ve eksiksiz ulaştıktan sonra 14 iş günü içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecektir

İade ücreti kredi kartıma ne zaman yansır?

İade işleminiz onaylandığı takdirde 14 iş günü içerisinde hesabınıza yansır.

İptal ettiğim ürünlerin siparişini yeniden verebilir miyim?

Sipariş vermek istediğiniz ürünlerimiz stoklarımızda bulunuyor ise yeniden sipariş verebilirsiniz.

İade yapmak istiyorum, kargo ücreti öder miyim?

İadelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ( Yurtiçi Kargo ) göndererek ücretsiz iade işlemi sağlayabilirsiniz.

Yapılan iadeyi hesabımda göremiyorum. Ne yapmalıyım?

onlinestore@yaygan.com e-posta adresimize konuyu açıklayıcı bir mail göndermenizi yeterli olucaktır, süreç araştırılıp aynı mail üzerinden tarafınıza konu hakkında bilgi paylaşılıcaktır.

Kredi kartıma iadem taksit ile yapılıyor. Ne yapabilirim?

Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür, yaygan.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.